Firma Bilgilerimiz

 

Unitek İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş., deniz yapıları, altyapı projeleri, betonarme-çelik yapılar ve onarım-güçlendirme alanlarında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu 2005 yılından bugüne özel sektöre, kamuya ve Avrupa Birliği’ne ait bir çok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

Deniz Yapıları konusunda su içi tarama, kazık çakımı, su içi beton dökümü, denizaltı boru hatları işlerinde faaliyet gösteren firma sektöründe güvenilir ve sonuç odaklı çalışabilen ender işletmelerdendir. Deniz yapıları projelerinde, dalga hareketleri, su derinlikleri, zemin yapısı ve  kullanım amaçlarına yönelik, yaratıcı ve ekonomik entegre çözümler sunmakta; projenin  verimliliğini, tamamlanma süresini, kullanılabilirliğini ve maliyetini iyileştirici öneriler getirmektedir. Deniz yapılarında Unitek’in hedef kitlesi; limanlar, tersaneler, sanayi tesisleri, marinalar, oteller, balıkçı barınakları ve sahil-kıyı koruma tahkimatlarıdır.

Sanayi-Endüstriyel Yapılar ve Güçlendirme-Onarım konularında kaba ve ince işler konularında hizmet vermektedir. Kamu ve özel sektöre ait tamamlanmış çalışmaların yanı sıra FIDIC mevzuatlarına uygun olarak bitirilmiş  Avrupa Birliği finansmanlı projeler de mevcuttur.

Unitek’in makine parkında duba, dizel çekiçler, vibro çekiç, su-içi kalıpları, vinç gibi çok amaçlı kullanılabilen birçok ekipman yer almaktadır. Teknik ve idari personel proje, malzeme ve ekipman uyumunu en sağlıklı şekilde yakalayacak tecrübeye sahip kişilerden oluşmaktadır.

Hedefleri arasında yurtdışı çalışmalarda yer almak olan Unitek, uluslararası standartları yakalamak için 2008 yılında TS EN ISO 14001  ve TS EN ISO 9001 Kalite Kontrol Belgeleri’ni almaya hak kazanmıştır.

Unitek İnşaat’ın tercih edilmesi güvenilir bir ticari ortağı ve kalite ile ekonomi arasında optimal dengeyi yakalamış bir projeyi ifade etmektedir.

 

Firma Faaliyet Konuları;


Copyright @ 2012 Unitek İnşaat San. ve Tic. A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.

Design byCHN